הקדמה

ברכות לבביות

בשנת 2007 ביקרתי בעיר קבלית – צפת בצפון ישראל והשתתפתי בתפילות של השנה החדשה בבית הכנסת המדהים בירב, בו מנגנים ושרים רבים משיריו הניפלאים של שלמה קרליבך. צביה פולסקי, רעיתו של אחד המיסדים, אמרה לי ש''ברכת החמה'' הבאה- שמשמעותה באנגלית ''blessings of the sun'' מתרחשת אחת ל-28 שנה ושהפעם זהו ארוע שלישי יוצא דופן ומבשר טובות באופן מיוחד. (ראה ''אינפורמציה על הקבלה''). מיד הרגשתי את המשמעות הקריטית של המאורע.

מאוחר יותר באותו אביב, בזמן חג השבועות, נסעתי ממערת המכפלה בחברון (המערה הקדומה של הפאטריארכים והמטריארכים) לירושלים. השמש האדומה שקעה על העיר העתיקה של ירושלים והרגשתי כי עלינו להתאסף בעיר הקודש וכן בעולם כולו ולפתוח חלון לתקוה והתחדשות למעגל חדש בחיים בזמן שהשמש חוזרת שוב לנקודת הבריאה שלה ביקום. צפת נראתה כמקום האולטימטיבי להזמין אליו את השכינה הקדושה. אני מקוה שנוכל להתאחד כולנו, לקבל אחד את השני ולחגוג ביחד את מקור השמש, לה כולנו זקוקים במידה שווה. הארוע ''בירכת החמה'' יתקיים הפסח והפסחא (EASTER SUNDAY) באפריל.

אנחנו נישא תפילה חדשה לתקוה לעולם טוב יותר בו נוכל לחוות את משמעות המילה '' חופש'' בתכנו, עם האהובים וקרובים עלינו, עם שכננו מסביב ועם העולם כולו. הצטרפו אלינו לארוע ברכת החמה בצפת בו נחדש את חיינו הפרטיים, נלמד על שימושים חדשניים לאנרגיה סולרית נחוש שוב אמונה באנושות. כמו כן נהנה מקסמה המיסטי של צפת, ירושלים וערים אחרות בארץ הקודש וברחבי העולם.

בברכות חמה,

אוה אריאלה לינדברג,

מרכז הטוליפ, וודאייקר, קליפורניה

www.tuliplove.com, www.evadeva.com